Jak przygotować się do nowego sezonu? 

Na jesiennym obozie z Warsaw Masters Team!

 

Warsztaty „Klinika Kraula” to technika i trening, 
w teorii i w praktyce, dla początkujących i zaawansowanych.

 

Dopiero zakończył się sezon startowy. Jednak po krótkim odpoczynku, już powinniśmy przygotowywać się do przyszłorocznych startów. Praca nad techniką pływania jest czasochłonna i żmudna, ale na dłuższą metę, fantastycznie opłacalna. Początek nowego cyklu treningowego to idealny moment, aby zająć się doskonaleniem słabych stron.

„Jesteś tak silny jak twój najsłabszy punkt”

Większość z nas ma ogromne rezerwy w pływaniu. Aby nauczyć się z nich korzystać, warto zwrócić się do doświadczonych trenerów, którzy przyjrzą się aktualnej technice zawodnika i pomogą ją poprawić, a także wskażą drogę postępowania w rozpoczynającym się sezonie.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ambitnych zawodników, Warsaw Masters Team organizuje czterodniowy obóz treningowy dla Mastersów i Triathlonistów, w całości poświęcony doskonaleniu kraula.
 
W ciągu 4 dni odbędzie się 12 godzin treningów pływackich, na których będziemy kłaść nacisk na kolejne elementy techniki. Podczas paneli dyskusyjnych omówimy zagadnienia poruszające problematykę bliską wszystkim pływakom. Wykonamy także wideo-analizę techniki każdego uczestnika z osobna. Na życzenie przeprowadzimy testy określające zakresy intensywności z pomiarem LA.