Jesteśmy liderem w dziedzinie nauczania i doskonalenia techniki oraz treningu pływackiego.

 

Nasi trenerzy i instruktorzy to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą.

Zajęcia prowadzimy na wybranych sportowych basenach znajdujących się na terenie Warszawy. Szkolimy w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielamy również konsultacji indywidualnych. Podczas długich weekendów, ferii i wakacji organizujemy obozy treningowe w profesjonalnych ośrodkach sportowych.

Nasi pływacy to najczęściej osoby aktywne sportowo, zmotywowane do systematycznego uczestnictwa w treningach. Świetna atmosfera na zajęciach i wspólne wyjazdy sprawiają, że grupy łatwo się integrują, a aspekt towarzyski staje się równie ważny jak sportowy.

Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

Zarejestruj się przez formularz zgłoszeniowy 

a my znajdziemy dla Ciebie grupę, w której najlepiej będziesz mógł szlifować swoje umiejętności.

 

Trening sportowy

Jeśli już wiesz, że pływanie to właśnie ta dyscyplina, której chciałbyś poświęcić swój czas i energię. Chciałbyś doskonalić umiejętności techniczne w dążeniu do poziomu wyczynowych pływaków. Lubisz wysiłek fizyczny i zdrową rywalizację sportową, to nasze treningi są skierowane właśnie do Ciebie.

Celem naszych zajęć jest nauczanie umiejętności technicznych na poziomie wyczynowych pływaków. Systematyczne podnoszenie wydolności i sprawności organizmu. U nas będziesz mógł wspólnie z grupą osób dzielących tą samą pasję, czerpać mnóstwo przyjemności ze wspólnych treningów i sukcesów.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, basenie Wyższej Szkoły Menedżerskiej, pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Treningi 60-75 min odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Trening rekreacyjny

Lubisz i umiesz pływać czterema stylami, ale niekoniecznie rywalizować w sporcie. Uważasz że, pływanie to najlepszy sposób utrzymania lub rozwijania sprawności fizycznej. Chcesz ćwiczyć w grupie osób dzielących te same zainteresowania. Świetnie trafiłeś! Pod okiem naszych profesjonalnych trenerów będziesz mógł realizować swoje cele. Dbamy o harmonijny rozwój aparatu ruchowego. Na zajęciach w umiarkowany sposób rozwijamy w wodzie siłę, gibkość, szybkość i wytrzymałość.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, basenie Wyższej Szkoły Menedżerskiej, pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Zajęcia trwają 60-75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Doskonalenie pływania

Doszedłeś do wniosku,że nabyte umiejętności pływackie nie są już dla Ciebie wystarczające. Chciałbyś z większą łatwością pokonywać kolejne długości pływalni. Wydaje Ci się, że pływanie jest dla Ciebie zbyt męczące. Chciałbyś zacząć uczy się kolejnego stylu pływackiego, nawrotów, skoku startowego itd. A może chciałbyś kiedyś wystartować w amatorskich zawodach pływackich lub triathlonie? Treningi pod okiem naszych doświadczonych trenerów pozwolą Ci realizować swoje cele.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, basenie Wyższej Szkoły Menedżerskiej, pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Zajęcia trwają 60-75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Nauka pływania

Chcesz nauczyć się pływać, ale nie wiesz od czego zacząć? Marzysz o tym, aby sprawnie poruszać się w wodzie i poznać tajniki dotyczące wszystkich stylów pływackich? Nasi doświadczeni trenerzy nie tylko pozwolą Ci zdobyć umiejętności techniczne, ale także pokażą  jak ciekawą i wciągającą dyscypliną sportu jest pływanie. 

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, basenie Wyższej Szkoły Menedżerskiej, pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej. Trwają 60-75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu. Jest to czas spędzony w wodzie organizowany przez trenera.

Lęk przed wodą

Treść w trakcie przygotowania.

Kobiety w ciąży

Głównym celem naszych zajęć jest dbałość o zdrowie matki i dziecka. Poprzez ruch w wodzie dążymy do poprawy ogólnej sprawności psychofizycznej kobiety ciężarnej, bez obciążania kręgosłupa i stawów. Nasze zajęcia wpływają pozytywnie na cały okres ciąży, a także przygotowują kobiety do wysiłku związanego z porodem. Podczas zajęć będziemy rozwijać umiejętność pływania, która w późniejszym czasie pomoże wrócić do formy sprzed ciąży. Czas aktywnie spędzony w wodzie przyniesie relaks i odpręży cały organizm. Zajęcia bazują na niskiej i średniej intensywności wykonywanych zadań. Łączymy proste ćwiczenia ruchowe w wodzie z podstawowymi umiejętnościami pływackimi. Stosujemy ćwiczenia ogólnosprawnościowe i wzmacniające układ mięśniowy, a także stymulujące mięśnie oddechowe. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, która ma za zadanie przygotować organizm do wysiłku fizycznego. Następnie przechodzimy do ćwiczeń angażujących duże partie mięśniowe i wzmacniające układ krążeniowo-oddechowy. Nie zapominamy o ćwiczeniach uspokajających i relaksacyjnych, które pozytywnie wpływają na samopoczucie.

Zajęcia odbywają się na obiekcie wodnego parku „Warszawianka”, basenie Wyższej Szkoły Menedżerskiej, pływalni przy ul. Inflanckiej i ul. Konwiktorskiej.  Zajęcia trwają 45-60 min. Trwają 60-75 min i odbywają się dwa razy w tygodniu.

Indywidualne lekcje pływania (nauka / doskonalenie)

Osoby, które chcą zacząć naukę pływania od początku, przećwiczyć elementy techniczne,  popracować nad określonym stylem pływackim zapraszamy na zajęcia indywidualne do naszych trenerów:

–  Mateusza Gruli, nr tel. 606 717 150, mail: mateusz.grula@me.com

Marka Skrobisza, nr tel. 663 438 434, mail: maro.skrobisz@gmail.com 

PONIEDZIAŁEK:

 

06:15 – 07:30 Warszawianka

07:30 – 08:45 Warszawianka

11:30 – 12:30 Warszawianka

19:00 – 20:00 Polonia

20:00 – 21:00 Polonia

WTOREK:

 

06:15 – 07:30 Warszawianka

07:30 – 08:45 Warszawianka

19:00 – 20:00 Inflancka

20:00 – 21:00 Inflancka

19:00 – 20:00 Basen WSM Kawęczyńska

20:00 – 21:00 Basen WSM Kawęczyńska

19:15 – 20:15 Warszawianka

20:15 – 21:15 Warszawianka

ŚRODA:

 

19:00 – 20:00 Polonia

20:00 – 21:00 Polonia


CZWARTEK:

 

06:15 – 07:30 Warszawianka

07:30 – 08:45 Warszawianka

11:30 – 12:30 Warszawianka

19:00 – 20:00 Inflancka

20:00 – 21:00 Inflancka

19:00 – 20:00 Basen WSM Kawęczyńska

20:00 – 21:00 Basen WSM Kawęczyńska

19:15 – 20:15 Warszawianka

20:15 – 21:15 Warszawianka

PIĄTEK:

 

06:15 – 07:30 Warszawianka

07:30 – 08:45 Warszawianka

SOBOTA:

 

Trening w formie warsztatów – Warszawianka

Treningi dla każdej z grup odbywają się dwa razy w tygodniu.

Warszawianka: poniedziałek i czwartek, wtorek i piątek, wtorek i czwartek

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 180 zł. W cenę nie jest wliczony koszt wejścia na pływalnię. W Wodnym Parku akceptowane są karty MultiSport, OK System, FitProfi i inne.

Polonia: poniedziałek i środa

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 235 zł. Koszt wejścia na basen wliczony jest w cenę abonamentu.

Inflancka: wtorek i czwartek

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 235 zł. Koszt wejścia na basen wliczony jest w cenę abonamentu.

Basen WSM Kawęczyńska: wtorek i czwartek

Płatność w abonamencie miesięcznym wynosi 280 zł. Koszt wejścia na basen wliczony jest w cenę abonamentu.

Uczestnicy zająć mają możliwość opłacenia jednego abonamentu w sezonie, będącego sumą pojedynczych treningów, w których uczestniczyli. Opłata za pojedyncze zajęcia w takim wypadku wynosi 35 zł.

W przypadku odwołania zajęć z przyczyn niezależnych od uczestnika, opłaty za zajęcia które się nie odbyły, zostaną odjęte od abonamentu czerwcowego.

Andrzej Skorykow trener / instruktor / zawodnik / prezes
Prezes i założyciel największego w Polsce Stowarzyszenia Warsaw Masters Team i Szkoły Pływania Masters skupiającego dorosłych pływaków. Były zawodnik startujący w barwach Legii Warszawa. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Na co dzień trenuje i doskoanli umiejętności pływackie dorosłych pływaków i triathlonistów

Monika Jarecka trener/instruktor/zawodnik
Absolwentka słynnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu oraz warszawskiej AWF. Trener i wychowawca młodzieży gimnazjalnej w klasach pływackich na warszawskiej Pradze, wcześniej na Woli. Jej podopieczni to liczni medaliści i finaliści Mistrzostw Polski juniorów. Współzałożycielka Stowarzyszenia oraz szkoły pływania dla dorosłych. Wciąż aktywna sportowo, systematycznie rywalizuje w zawodach pływackich dla Mastersów. W swojej kategorii wiekowej jest aktualną Rekordzistką Polski w stylu klasycznym.

Marlena Dobrasiewicz trener/instruktor/zawodnik
Absolwentka Akademii Wychowania Fizyznego w Warszawie. Była zawodniczka, medalistka Mistrzostw Polski. Poza nauką od podstaw łącznie z etapem adaptacji do środowiska wodnego doskonali nabyte umiejętności w czterech stylach pływackich. Prowadzi również treningi dla dorosłych pływaków i triathlonistów.

Aleksandra Samełko trener/instruktor/psycholog/zawodnik
Była zawodniczka w pływaniu i pięcioboju nowoczesnym. Jest doskonałym fachowcem w nauczaniu i doskonaleniu pływania, zarówno młodzieży jak i osób dorosłych. Posiada bogaty warsztat trenerski. Zajęcia przez nią prowadzone są bardzo wszechstronne i dzięki temu wyjątkowo atrakcyjne. Absolwentka studiów psychologicznych w SWPS. Pracę trenerską łącz z pracą naukową w AWF w Warszawie.

Andrzej Dziedzic trener/instruktor/zawodnik
Z basenem związany od przedszkola. Instruktor i pasjonat pływania.Były zawodnik warszawskich klubów pływackich (BUKS, Polonia Warszawa, G-8 Bielany i AZS AWF Warszawa). Medalista i finalista MP juniorów. Doświadczenie zawodowe zdobywał od najlepszych Trenerów w kraju. Obecnie studiuje na AWF-ie w Warszawie, kierunek Sport.

Mateusz Grula trener/instruktor/zawodnik
Zawodnik z wieloletnim doświadczeniem, wielokrotny medalista i rekordzista MP Juniorów oraz Mistrzostw Polski w Pływaniu. Aktualnie trenuje w klubie AZS AWF Warszawa pod okiem trenera Pawła Słomińskiego. Od kilku lat realizuje swoją pasję również jako instruktor, starając się przekazać dzieciom i dorosłym wiedzę, zdobytą przez dwanaście lat treningów i startów w zawodach.

Marek Skrobisz trener/instruktor/zawodnik
Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie i wychowanek klubu Polonia Warszawa. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu. Aktualnie student SGGW, z pływaniem związany z pasji – jako trener i instruktor, ale również jeszcze jako zawodnik.

Patryk Gąsior trener/instruktor/zawodnik
Zawodnik z 13 letnim doświadczeniem, medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu. Były zawodnik warszawskiej Polonii i AWF Warszawa. Obecnie, jako instruktor przekazuje doświadczenie zdobyte od najwybitniejszych trenerów polskiego pływania, a zarazem realizuje życiową pasję i wdraża swoje nowatorskie pomysły.

Aleksandra Siwczuk trener/instruktor/zawodnik
Instruktor pływania i lekkiej atletyki. W wodzie od dziecka, w triathlonie aktywna od 2009 roku. Wychowanka WMT z bogatym doświadczeniem startowym i trenerskim – pracuje z podopiecznymi na wielu płaszczyznach – od poprawy kondycji ogólnej po sporty multidyscyplinarne.

ANG
Swimming and athletics instructor. Bound to water since childhood, active in triathlon since 2009. WMT alumni with plenty of racing and coaching experience. Works with athletes on various levels – starting from the overall conditioning to the multidisciplinary sports.
Ula Winkowska trener/instruktor/zawodnik
Absolwentka AON i AWF Warszawa ze specjalizacja trener/instruktor pływania. Związana ze sportem od najmłodszych lat. Zawodniczka z ponad 10 letnim stażem pływackim. Swoja pasje kontynuuje trenując dzieci w jednym z warszawskich klubów oraz uczy pływać tych, którzy mówią o sobie „trudny przypadek”. Nie boi się wyzwań, jest wymagająca i bardzo skrupulatna! Prawie 10-letnie doświadczenie instruktorskie pomaga dostrzegać niuanse, które bardzo często wpływają na jakoś i efektywność pływania. Nic jej uwadze nie umknie.
Bartosz Ostrowski trener/instruktor/zawodnik
Narkoman basenowy. Zawodnik masters. Uwielbia spędzać czas w wodzie, ale przepada także za sędziowaniem zawodów. Rozmawia tylko o pływaniu …. 😉 Cały czas dąży do perfekcji w tym co robi. Chętnie dzieli się z innymi swoją miłością do pływania, kocha przekazywać swoje umiejętności innym podczas prowadzenia treningów grup masters.

Regulamin szkoły pływania Masters

Informacje ogólne

 1. Organizator zajęć nauki pływania zobowiązuje się do prowadzenia zajęć i zapewnienia wykwalifikowanej kadry dydaktycznej w zakresie nauki oraz doskonalenia pływania.
 2. Zajęcia prowadzone są na krytych pływalniach w: Parku Wodnym Warszawianka, Basenie WSM, Ośrodku Inflancka oraz Ośrodku Polonia.
 3. Zajęcia nauki pływania prowadzone są od września do lipca.
 4. Warunkiem zapisu na zajęcia jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: http://www.masters.waw.pl/szkola-plywania/, otrzymanie mailowej informacji o dostępności miejsca w grupie i możliwości dołączenia oraz wniesienie opłaty abonamentowej zgodnej z obowiązującym cennikiem.
 5. Uczestnik zajęć we własnym zakresie powinien skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić czy nie ma przeciwskazań do uczestnictwa w zajęciach na basenie. W przypadku zatajenia lub podania nieprawdziwych danych odnośnie stanu zdrowia uczestnika, Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wydarzenia zaistniałe z tego tytułu.
 6. Uczestników zajęć obowiązuje regulamin pływalni, na której odbywają się zajęcia.

Opłaty

 1. Uczestnik zajęć zobowiązany jest do uiszczenia opłaty abonamentowej. Uregulowanie opłaty stanowi podstawę do wpisu na listę oraz możliwości korzystania z zajęć.
 2. Opłata za uczestnictwo w zajęciach rozliczana jest w abonamencie miesięcznym. Abonament należy wpłacić do 5-go dnia miesiąca za kolejny miesiąc z góry.
 3. Cennik zajęć znajduje się na stronie: http://www.masters.waw.pl/szkola-plywania/.
 4. Organizator zajęć zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości abonamentu, w przypadku podniesienia kosztów związanych z wynajęciem torów na pływalniach, na których odbywają się zajęcia.
 5. Trenerzy mają prawo odmówić uczestniczenia w zajęciach osobom, które nie opłaciły abonamentu w terminie. Brak opłaty za dwa kolejne abonamenty, skutkuje skreśleniem uczestnika z listy trenujących. W przypadku chęci powrotu na zajęcia, nie gwarantujemy miejsca w dotychczasowej grupie.
 6. Nieobecność na zajęciach nie stanowi podstawy do zwrotu części opłaty lub jej zmniejszenia.
 7. Nie ma możliwość odrobienia nieobecności na zajęciach w innym terminie.
 8. W przypadku poważnej choroby lub kontuzji uczestnika zajęć oraz w przypadku wyjątkowych zdarzeń losowych, istnieje możliwość zawieszenia uczestnictwa w zajęciach, a opłata za zawieszone zajęcia przeniesiona zostaje na następny miesiąc.
 9. Uczestnicy zająć mają możliwość opłacenia jednego abonamentu w sezonie, będącego sumą pojedynczych treningów, w których uczestniczyli. Opłata za pojedyncze zajęcia w takim wypadku wynosi 35 zł.
 10. Płatności za zajęcia można dokonać przelewem na numer konta bankowego podany w mailu z informacją o wysokości abonamentu. Abonament opłacić można także gotówką w biurze na Warszawiance, ul. Dominika Merliniego 4, 02-511 Warszawa.
 11. W przypadku rezygnacji z zajęć pływania, należy powiadomić o tym Organizatora, wysyłając maila na adres: biuro@masters.waw.pl. Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia.

Organizacja zajęć

 1. Zajęcia odbywają się w grupach, dwa razy w tygodniu, zgodnie z harmonogramem znajdującym się na stronie: http://www.masters.waw.pl/szkola-plywania/.
 2. Zajęcia prowadzone są na różnym poziomie zaawansowania.
 3. Jednostka treningowa trwa 60-75 min.
 4. Warsaw Masters Team zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć, również z przyczyn od niego niezależnych. Opłaty za zajęcia, które się nie odbyły, zostaną odjęte od abonamentu czerwcowego lub lipcowego.
 5. Uczestnicy zajęć muszą posiadać własne stroje kąpielowe, czepki, klapki i ręczniki.

1538833_767805816581496_467760588_n

Nauczanie