W pierwszy weekend grudnia na pływalni Wodnego Parku Warszawianka obyły się XXII Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters. Zawody, które stały się już tradycja i stałym punktem w kalendarzu mastersowych imprez. 

Tym razme nie będziemy podsumowywać wyników, wszystko zostało bardzo dokładnie opisane na stronie megatiming.pl:

Warszawska euforia na zakończenie sezonu.

Wyniki

Dziękujemy za podsumowanie naszych Mistrzstw i tytuł artykułu, idealnie opisujący atomosferę imprezy   

Zapraszamy także na stronę naszego partnera  Swim.by,  dzięki któremu mogliśmy gościć na Mistrzostwach Warszawy tak wielu mastersów z zagranicznych klubów. From Warsaw with love 

Warsaw Open 2017: Top-Event in European Masters Swimming and Czech triumph in pool

 

My tradycyjnie chcielibyśmy skupić się na podziękowaniach i sukcesach innych niż sportowych. 

FUNDACJA DKMS

Po pierwsze bardzo cieszy nas Wasze zaangażowanie w rejestracje w Fundacji DMKS jako dawcy szpiku. Jak napisał nasz trener Andrzej Dziedzic, mózg i serce całej akcji:

„PŁYWACY DALIŚCIE CZADU! 🏊💪 Przez ten weekend, podczas Otwartych Mistrzostw Warszawy Masters udało nam się zarejestrować łącznie 134 osoby! I to wszystko w jedyne 7 godzin 💪 Jesteście wielcy!”

W czasie Mistrzostw zarejestrowało się więcej osób niż podczas wielotysięcznej gali MMA czy całego weekendu w Galerii Handlowej. Także ogromne wyrazy wdziędzności od Nas, Fundacji, Andrzeja i wszystkich czekających na przeszczep.

 

FUNDACJA NON IRON

Podczas pierwszego dnia zawodów trwała także zbiórka prowadzona przez Fundację Krzewienia Kultury Fizycznej Non Iron, założonej przez grupę przyjaciół, sportowców, której celem jest wspieranie inicjatywy wychowania przez sport m.in. przez finansowanie zajęć sportowych dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Zawodnicy, pomimo przedstartowego stresu wykazywali ogromne zainteresowanie działalnością fundacji, co przełożyło się na wsparcie w wysokości 3302 zł! Jeszcze raz powtórzymy za Andrzejem Dziedzicem: PŁYWACY DALIŚCIE CZADU!

 

DANIEL KONDRACIUK I EKIPA RUNFOREST PODCAST

Kolejne  podziękowania należą się Danielowi Kondraciukowi i jego ekipie. Daniel w roli prowadzącego transmisję, operatora 6 kamer, scenarzysty, realizatora stworzył niezwykłą relację live z pierwszego dnia zawodów.

Daniel, nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojego profesjonalizmu! Jesteśmy przekonani, że wszyscy zazdroszczą nam takiego materiału i takiego człowieka w szeregach Warsaw Masters Team. No cóż,nie każdy ma takie szczęście!

RunForest Podcast nadaje LIVE na XXII Otwartych Mistrzostwach …

RunForest Podcast nadaje LIVE na XXII Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu Masters! Start transmisji DZIŚ 15.30

Opublikowany przez Runforest.pl na 2 grudnia 2017

 

WOLONTARIUSZE

Osoby, bez których zawody by się nie odbyły, które poświęciły swój prywatny czas i energię, abyśmy my mogli zawody przeprowadzić, a Wy w nich wystartować  Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy na Was liczyć!

Wolontariusze

Minął tydzień od XXII Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters, więc już najwyższy czas na pierwsze komentarze i podsumowania ;P W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować osobom, bez których zawody by się nie odbyły, czyli WOLONTARIUSZOM. Osobom, które poświęciły swój prywatny czas i energię, abyśmy my mogli zawody przeprowadzić, a Wy w nich wystartować 🙂 Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy na Was liczyć!

Opublikowany przez Warsaw Masters Team na 12 grudnia 2017

PARTNERZY I SPONSORZY 
Ci, którzy pomagają nam od lat jak i nowi partnerzy. Worki słodkości, medale, nagrody, piękne etykiety na wodę i inne atrakcje. To wszystko dzięki nim 🙂

To były wspaniałe Mistrzostwa!!